DÜNYA OYUN ALANINIZ OLDUĞUNDA


Bizim hikayemiz

Günümüzün uluslararası odaklı dünyası; yetenekli, azimli insanlara ve dinamik organizasyonlara eşi benzeri görülmemiş fırsatlar sunuyor. Bunun yanında, farklı ülkeler ve kültürler genelinde çalışmak, zorlukların ve fırsatlarının yanı sıra yabancı mevzuatları ve düzenlemeleri de beraberinde getiriyor. Bu yüzden de, ulusal sınırların ötesinde başarıyla çalışmak isteyen kişiler ve firmalar için entegre, uzmanlaşmış mali ve hukuki destek büyük önem taşıyor. Dahası, doğru bilgiye ve uzmanlığa güvenmek, uluslararası amaçlarınızı gerçekleştirmeniz konusunda da değer taşıyor.

OTUZ YILI AŞAN UZMANLIK

Otuz yıldan uzun süre önce, LIMES International kurumlar vergisi, çalışan vergisi ve sosyal güvenlik alanlarında entegre hizmetlere yönelik artan bir ihtiyaç olduğunu gözlemledi. O zamandan bu yana bu zorlu ve heyecan verici alanda faaliyet gösteriyoruz. Değerli uluslararası uzmanlık sunan danışmanlarımız uzun yıllara dayanan deneyime sahipler. Hem kendi uzmanlık alanlarında hem de Oude Rijn (Eski Ren) üzerindeki Leiden yakınlarında bulunan Valkenburg ZH’deki merkez ofisimizden cok mutlular. 2000 yıl önce Roma İmparatorluğu’nun kuzey sınırı (o sıralarda Latincede ‘sınır’ anlamına gelen ‘limes’ deniyordu) tam olarak burada bulunuyordu.

ENTEGRE TEK NOKTADA HIZMET DANIŞMANLIĞI

(Uluslararası) mevzuat ve düzenlemelerin giderek daha karmaşık hâle gelmesi, müşterilerimizin gerçekten de entegre hizmetlere olan ihtiyaçlarının arttığını gösteriyor. Günümüz sorunlarının doğası, hizmet sunumumuzun kurumlar vergisi, çalışan vergisi, sosyal güvenlik, KDV ve gümrük, hukuk ve göçmenliği artık birbirinden kesin olarak ayırmadığı anlamına geliyor. Pragmatik bir ortak olarak, bu disiplinlerin her birinde ustalaştığımız ve hepsini tek bir konumdan sunabildiğimiz için gurur duyuyoruz. Hedefimiz; en iyi yaptığınız şey olan uluslararası düzeyde iş yapmaya ve dünyayı oyun alanınız hâline getirmeye odaklanabilmeniz adına sizi olabildiğince rahatlatmak ve işlerinizi kolaylaştırmak. En iyi sonuçları alabilmek adına müşterilerle oturup konuşuyoruz. Önemli sorular soruyoruz. Yeni olasılıkları keşfediyoruz. Ve sorularınızın ardındaki soruları buluyoruz. Cevapları bularak; çalışanlarınız, müşterileriniz ve ilişkide olduklarınız konusunda fark yaratmanızı sağlayıp farkımızı net şekilde ortaya koyuyoruz. Giderek daha fazla yetenekli, azimli insan ve dinamik organizasyon uluslararası hizmetler konusunda tek noktadan hizmet almak amacıyla LIMES International’ı terrcih ediyor. Sınır ötesi faaliyetler konusunda danışmanlık sunmakla kalmıyor, bunu sizinle birlikte uygulamaktan da mutluluk duyuyoruz.

Giderek daha fazla yetenekli, azimli insan ve dinamik organizasyon uluslararası hizmetler konusunda tek noktadan hizmet almak amacıyla LIMES International’ı terrcih ediyor.
LIMES profesyonelleri için, uzman bilgisi hayati önem taşır. Kurumumuzun temel dayanaklarından biridir.

EVDE VE DIŞARIDA

Gerçek anlamda uluslararası bir rol üstlenen LIMES International, Geneva Group International (GGI) ve EuRA ile bağlantılıdır. Bu önde gelen organizasyonlara üyelik, hem bize hem de size, 120’den fazla ülkede değerli yerel bilgilere erişim ve uzmanlık sağlıyor. Ayrıca aklınıza gelen her alanda uluslararası hizmet sağlayıcılardan oluşan geniş bir ağımız da var. Her gün, danışmanlarımız ve uluslararası iş arkadaşlarımız müşterilerin uluslararası meseleleri üzerinde yoğun şekilde çalışıyorlar. Onların ortak bilgisi ve uzmanlığı sayesinde, size her ülkede yerel bilgiler ve bağlantılar ile en uygun desteği verebiliyor ve her an ortaya çıkabilecek size özel durumlara karşı sizi destekleyebiliyoruz.

KATMA DEĞER OLARAK BILGI

LIMES profesyonelleri için, uzman bilgisi hayati önem taşır. Kurumumuzun temel dayanaklarından biridir. Her gün yoğun şekilde odaklandığımız bu alana sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Elbette ki bu değerli bilginin tümünü kendimize ayırmak gibi bir amacımız yok. LIMES akademimiz aracılığıyla bilgimizi seminerler, atölyeler ve şirket içi sunumlarda müşterilerimiz ve ilişkide olduklarımızla paylaşıyoruz. Bu etkileşim her zaman yeni fikirler ve meydan okumalar sunuyor. Günlük uygulamalar ile bilgi konusunda sürekli ve karşılıklı bir iş birliği sağlıyor. Bu çalışma yöntemi işimizi anlamlı kılmakla kalmıyor, müşterilerimiz için de daha büyük bir değer yaratıyor. Sizin için çalışmaktan mutluluk duyarız.

Dünyayı oyun alanınız olarak görüyorsanız, uzman danışmanlarımız uluslararası meselelerinizde size destek olmaya hazırlar.

OTHER LANGUAGES

image
image
image
image
image
image
image
image

Want to learn more about LIMES and our services?